Nagrody i wyróżnienia

Największym wyróżnieniem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Wsłuchując się w ich opinie i uwagi, staramy się tak kształtować naszą ofertę produktową, by najlepiej odpowiadała ich oczekiwaniom. Nasze starania zostają systematycznie pozytywnie oceniane przez różne instytucje:

Image result for złoty laur umiejętności i kompetencji

W 2002 roku Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon została nominowana do Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji w kategorii Liderów Gospodarczych. Dodatkowo otrzymaliśmy wyróżnionienie od Banku Handlowego za zakup nowych technologii.

W latach 2007, 2011 , 2013 oraz 2016 znaleźliśmy się na prestiżowej liście Gazele Biznesu. Ranking ten promuje firmy, których działania charakteryzują się dużą przejrzystością. Dlatego obecność na tej liście jest równoznaczne z oceną firmy jako wiarygodnej i solidnej.

Nie bez znaczenia dla renomy rankingu jest fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Pod uwagę są brane wyłącznie wyniki finansowe z trzech ostatnich lat wskazujące na dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa.

W 2007 spośród czterech firm z branży odlewnictwa żeliwa, Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon zajęła 1 miejsce, uzyskując dynamikę wzrostu na poziomie 166%.

W 2011 roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni Gazelą Biznesu, tym razem jako jedyna firma z branży odlewnictwa żeliwa.

gazela 2007
gazela 2011
gazela 2013Image result for gazela biznesu 2016
forber 2009

W latach 2009, 2016 oraz 2017 Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon została laureatem Diamentów Forbesa.

Ranking obejmuje firmy, które w ciągu trzech ostatnich lat dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Pod uwagę brane są przedsiębiorstwa, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji.

forbes 2016

Image result for diamenty forbesa 2017

W 2008 i 2014 roku zostaliśmy nagrodzeni przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Częstochowie w konkursie “Jurajski Produkt Roku”. W 2008 roku wyróżnienie dotyczyło wykonanego przez nas garnka żeliwnego (na pieczonki). W 2014 roku nagroda została przyznana za właz żeliwny.

JURAJSKI
PRODUKT
ROKU
2008


2014

jurajski produkt

Wyświetlanie ME-2017-72dpi.jpg

Na 28 Edycji Medalu Europejskiego  otrzymaliśmy Medal Europejski. Uroczyste wręczenie nagród w bieżącej edycji odbyło się w dniu 7 czerwca 2017 r. w Teatrze Wielkim – Opery Narodowej w Warszawie. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. Wyróżniane są wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego.  Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon Sp. z o.o. sp.k. otrzymała Medal Europejski za kompleksowe usługi produkcji najwyższej jakości żeliwa szarego oraz sferoidalnego.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym Odlewni Simiński – Ordon Sp. z o.o. S.k. na stronie Diamentów Forbesa:

Diamenty Forbesa – Odlewnia SO