Atesty i certyfikaty

Jakość jest jedną z podstawowych wartości, jakimi kieruje się nasza firma. Dbamy o to by prowadzone procesy produkcyjne odbywały się na nowoczesnym sprzęcie i przy obsłudze wykwalifikowanych pracowników. Przywiązujemy wagę do przestrzegania procedur, dzięki czemu produkcja przebiega sprawnie i bezpiecznie.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze produkty stanowią komponenty będące częścią większej całości, a jakość ich wykonania wpływa na funkcjonalność całej maszyny. W związku z tym przywiązujemy wagę do szczegółów, tak by zrealizowane zamówienie było maksymalnie zgodne z wymaganiami rysunku technicznego.
Na poparcie powyższych słów możemy przedstawić posiadane przez Odlewnię Simiński-Ordon Sp. j. certyfikaty dotyczące wdrożonych systemów jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2015. Powyższy certyfikaty przyznano nam w 2005r.. Od tego czasu są one co roku odnawiane.
Ponadto jakość naszych produktów potwierdzona zostaje poprzez wydane świadectwa kontroli według polskich i europejskich norm.
Potwierdzeniem zgodności wykonanego produktu z wymaganiami ujętymi w projekcie i na rysunku technicznym są opracowywane na życzenie Klienta dokumentacje według VDA lub PPAP.